TISP-Quiz   

Tom van Rooy wint Renault Espace als didactisch voertuig

Tom van Rooy studeerde vorig jaar Toegepaste Autotechnieken op onze school. Hij won de wedstrijd "De Gouden Autosleutelhanger" en sleepte een Renault Espace als didactisch voertuig in de wacht. Op vrijdag 23 september werd de auto officieel overhandigd.

De federatie van de autohandel organseert naar jaarlijkse gewoonte de wedstrijd "Gouden Autosleutelhanger". Meer dan 20 scholen uit het technische en beroepsonderwijs streden samen met de Syntra-opleidingscentra om de titel van "Beste student autotechniek".

Vlaams minister van Mobiliteit Ben Weyts gaf het startschot voor een hele reeks praktische en theoretische proeven. Tom van Rooy uit onze school kwam als verdiende winnaar uit de bus. Nick Van Baelen werd knap derde.

LINK: Artikel Gazet Van Antwerpen

 

Laatste TISP-nieuws