TISP-Quiz   

Eetdag 2020

Op zondag 19 januari 2020 organiseert onze school zijn jaarlijkse eetdag. We kiezen dit jaar terug voor een heerlijk buffet à volonté!

Het buffet bestaat onder andere uit: tomatensoep, koude gerechten (gevulde perziken, gevulde eitjes, zalm, ham met meloen,…), warm buffet (varkenshaasje, videe, vegetarische lasagne, tongrolletjes, kabeljauw, wintergroentjes, aardappelgerechten,…), dessert.

Op die manier proberen we extra financiële middelen te verzamelen die de leerlingen, de leerkrachten en de school in het algemeen ten goede komen. Wij nodigen jullie dan ook graag uit om deel te nemen aan ons buffet.

Inschrijven kan via deze link. Betalen gebeurt op de eetdag zelf cash of met de smartphone-applicatie van Payconiq.

Alle inschrijvingen moeten ten laatste op maandag 13 januari 2020 binnen zijn.
We hopen jullie op 19 januari op onze school te mogen ontmoeten.

Laatste TISP-nieuws