TISP-Quiz   

Eetdag: 20 januari 2019

Op zondag 20 januari organiseert onze school zijn jaarlijkse eetdag. We kozen voor een nieuwe formule: dit jaar gaan we voor een heerlijk buffet à volonté.

Het buffet bestaat onder andere uit: tomatensoep, koude gerechten (gevulde perziken, gevulde eitjes, zalm, ham met meloen...), warm buffet (varkenshaasje, videe, vegetarische lasagna, tongrolletjes, kabeljauw, wintergroentjes, aardappelgerechten,...), dessert.

Op deze manier proberen we extra financiële middelen te verzamelen die de leerlingen, de leerkrachten en onze school in het algemeen ten goede komen. Wij nodigen jullie graag uit om deel te nemen aan ons buffet.

Inschrijven

Inschrijven kan via deze link tot dinsdag 8 januari 2019. We hopen jullie op 20 januari op onze school te mogen ontmoeten.

Het directie- en schoolteam

Laatste TISP-nieuws